Welcome to KEBA

Prodej automatizační techniky KEBA

Obchodní zastoupení pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko

KeMotion

Komplexní systém řízení pro roboty, obsahující HW i robotický SW. Kombinuje výhody obsáhlého robotického software s výhodami klasického CPU. Rychlé uvedení do provozu a jednoduché programování snížuje náklady. Preciznost provedení a nejvyšší rychlost provádění pracovních operací robotů vybavených řízením KEBA vám pomůže získat výsadní postavení mezi konkurencí na trhu.

Prospekt KeMotion (anglicky)
 

KePlast

Je ucelené řešení obsahující HW a SW pro řízení vstřikolisů všech typů (hydraulické, elektrické, hybridní). Zákazníky společnosti KEBA AG jsou největší světoví výrobci plastikářských strojů. Program KePlast se uplatní zejména tam, kde zákazník na starších strojích různé provenience požaduje zvýšení výkonu a energetické efektivity stroje. Pod obchodní značkou KEBA AG naleznete jeden z nejmodernějších řídících systémů (samozřejmě v různých typových řadách dle velikosti stroje a složitosti výroby), samozřejmostí je propojení s manipulátory prostřednictvím rozhraní Euromap 67.

Prospekt KePlast (anglicky)
 

KeSystem

HW a SW ideální pro a vizualizaci řízení jednoúčelových strojů. Ke System nabízí univerzální koncept pro nasazení jako kompletní automatizovaný systém řízení strojů nebo technologických řešení.

Prospekt KeSystem (anglicky)
 

Mobilní ovládání KeMobile

Široká škála ručních ovládacích panelů, určená k řízení jednoúčelových strojů a robotů.
Ergonomie, vyjímečně robustní konstrukce, vysoký výkon v aktuálním designu - to je KeTop od KEBA AG. S balíčkem komplexních služeb nezůstane žádné vaše přání nevyslyšeno!

Prospekt KeMobile (anglicky)